شرکت آرشاوین تولید کننده انواع درب و پنجره upvc دو جداره با استفاده از پروفیل وین تک آماده ارائه خدمات میباشد

یکی از عمده ترین مشکلات کشورهای در حال توسعه، میزان مصرف بالای انرژی در سطح جهانی می باشد. که در حوزه مصرف کنندگان انرژی، بخش ساختمان با مصرف بیش از 40 درصد از کل انرژی تولید شده در کشور، بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده است. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، میزان اتلاف انرژی از دیوارها برابر با 35 درصد، از سقف ها و پشت بام 25درصد، کف ساختمان 15 درصد و در انتها به میزان 25 درصد از درب و پنجره ها اتلاف انرژی داریم.

میزان اتلاف انرژی از ساختمان

راهکار مطلوب برای کاهش اتلاف 25 درصدی درب و پنجره ها، در هنگام معماری و طراحی ساختمان، جایگذاری مناسب درب و پنجره اهمیت بسزایی دارد. به این صورت که برای پنجره های قسمت شمالی ساختمان، کوچکترین ابعاد ممکن باید در نظر گرفته شود به دلیل آنکه در بنا از سمت شمال تابشی نخواهد داشت و نصب پنجره های بزرگ موجب هدر رفت گرما در فصل زمستان بوسیله درب و پنجره ها می شود، همچنین با نصب درب و پنجره دوجداره با تعداد بازشوی زیاد، در تابستان جریان هوای مطبوعی راخواهیم داشت و نیز در هنگام بازسازی و یا تعویض درب و پنجره قدیمی ساختمان با درب و پنجره دوجداره UPVC، با استفاده از مزیت عایقی و دو یا سه جداره بودن این نوع درب و پنجره میزان اتلاف اترژی از درب و پنجره های به حد چشم گیری کاهش می یابد.

با در نظر گرفتن تابش نور خورشید از سمت جنوب بهتر است معماری ساختمان طوری طراحی شده باشد که قسمت هایی از منزل که استفاده بیشتری از آن می شود در سمت جنوب تعبیه شود و همچنین بدلیل اتلاف انرژی لوله های آب گرم، قسمت هایی مانند آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی کمترین فاصله را از یکدیگر داشته باشند.

 

 

 

محصولات درب و پنجره upvc

تماس با تولید کننده درب و پنجره دو جداره

 

دفتر مرکزی :  88783029    88783044

                            88783117

مدیرفروش: مهندس مجیدی  9533 280 0912

مدیریت کارخانه: مهندس الهیارزاده

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید