شرکت آرشاوین تولید کننده انواع درب و پنجره upvc دو جداره با استفاده از پروفیل وین تک آماده ارائه خدمات میباشد

 در این مقــاله میــزان عبور نور از شیشه دو جداره و همـچنین میزان عبور گرمـــا حاصـله از تابش نور خورشید در پنجره دوجداره upvc را بررســی مــی کنیم. پنجره دو جداره upvc با شیشه ساده معمولی از دو جداره شیشه شفاف تشکیل شده که خاصــیت بازتاب نوری ندارد ونور خورشید را بدون انعکاس از خود عبور می دهند، در شکل زیر میــزان عبــور گرمای حاصله از تابش نور خورشید و همچنین میزان عبور نور مرئی(روشنایی) را در پنجره upvc با شیشه دوجداره ساده مشاهده می کنید.

 پنجره upvc با شیشه دو جداره ساده

 

شیشه دو جداره رفلکس بطور معمول از یک جداره شیشه شفاف و یک جداره شیشه رفلکس تهیه می شود. از ویژگی های این نوع شیشه پنجره دو جداره می توان: عدم دید از بیرون در روز(در شب این ویژگی برعکس می شود)، بازتاب نور، کاهش ورود گرما از طریق نور زیبا سازی نمای ساختمان بدلیل استفاده از شیشه های رنگی می باشد.

شیشه دو جداره رفلکس

 

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید میزان عبور نور در شیشه دو جداره رفلکس برابر با 61 درصد و میزان عبور گرمای حاصل از تابش خورشید 63 درصد می باشد.

پنجره upvc با شیشه دو جداره رفلکس

 

لازم بذکر است این مقایسه تنها بیانگر میزان عبور و عایق بندی در برابر نور خورشید می باشد و نه میزان عایق بندی در برابر سرما و گرما.

 

 

 

محصولات درب و پنجره upvc

تماس با تولید کننده درب و پنجره دو جداره

 

دفتر مرکزی :  88783029    88783044

                            88783117

مدیرفروش: مهندس مجیدی  9533 280 0912

مدیریت کارخانه: مهندس الهیارزاده

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید