شرکت آرشاوین تولید کننده انواع درب و پنجره upvc دو جداره با استفاده از پروفیل وین تک آماده ارائه خدمات میباشد

روند تولید درب و پنجره یو پی وی سی با استفاده از پروفیل UPVC  نقش بسزایی در کیفیت این محصول دارد. در تصاویر زیر مراحل تولید درب و پنجره یو پی وی سی را توضیح می دهیم تا در کنار آشنایی شما با این فرایند، اصطلاحات به کار برده شده در سایر مطالب را به طور روشن بیان کنیم.

در ابتدا نقشه درب و پنجره یو پی وی سی درخواستی توسط بخش طراحی شرکت آرشاوین طراحی خواهد شد و ابعاد تولید آن به قسمت تولید ارسال خواهد شد.

طراحی نقشه درب و پنجره یو پی وی سی

 

بخش تولید با توجه به ابعاد دریافتی از واحد بازرگانی پروفیل های UPVC  و همچنین زوارهای درب و پنجره دو جداره را برش داده و آنها را فارسی بر می کنند.

برش فارسی بر پروفیل UPVC

 

سپس با استفاده از دستگاه های مخصوص، شیار آبرو آن را تعبیه و قسمت مربوط به دستگیره درب و پنجره یو پی وی سی را سوراخکاری می کنند.

ایجاد شیار آبرو

 

شیار آبرو پنجره یو پی وی سی

 

ایجاد سوراخ های دستگیره

 

سوراخ های دستگیره پنجره دوجداره

بعد از آن گالوانیزه تقویت شده را در داخل قطعات پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی قرار داده و آن را با پیچ محکم خواهند کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد گالوانیزه درب و پنجره دو جداره به صفحه مقالات- ویژگی های یک پنجره مرغوب مراجعه فرمایید.

قرار دادن گالوانیزه تقویت شده

 

پیچ کردن گالوانیزه در پروفیل UPVC

 

پس از اتمام عملیات قراردادن گالوانیزه، پروفیل های UPVC موردنظر به ایستگاه جوش برده شده و توسط دستگاه های ویژه ای به همدیگر متصل خواهند شد. این ایستگاه از مهمترین قسمت های فرایند تولید درب و پنجره یو پی وی سی می باشد که مهمترین نقش در کیفیت این محصول را بر عهده دارد.

جوش دادن قطعات پنجره دوجداره به یکدیگر

 

سپس پروفیل های UPVC به هم متصل شده را در دستگاه پولیش قرار داده تا بدون آسیب رساندن به نقطه اتصال از ضایعات جوش پاک نماید.

حذف ضایعات از محل جوش درب و پنجره یو پی وی سی

 

پس از پایان عملیات برش و قطعه کردن پروفیل UPVC، فرایند تولید مولیون درب و پنجره یو پی وی سی که نقش چهارچوب وسط درب و پنجره دوجداره را برعهده دارد همزمان آغاز می شود تا پس از اتمام حذف ضایعات ناشی از جوش، داخل این محصول قرار داده شود. این عملیات به این صورت آغاز می شود که قسمتی از ابتدا و انتهای پروفیل مولیون بوسیله دستگاه کتیبه زن برش داده می شود.

 برش قسمت از پروفیل مولیون UPVC

 

پروفیل مولیون درب و پنجره یو پی وی سی

 

پروفیل های بدست آمده با استفاده از بست مولیون و پیچ به چهارچوب متصل خواهد شد. دقت در هنگام نصب مولیون UPVC موجب زیبایی ظاهری درب و پنجره یو پی وی سی خواهد شد.

اتصال مولیون با استفاده از بست به پنجره یو پی وی سی

 

بعد از آن مرحله قرار دادن گسکت EPDM آغاز می شود که موجب عایق بندی و آب بندی شیشه دوجداره خواهد شد.

قرار دادن گسکت EPDM در پروفیل UPVC

 

پس از اتمام مراحل بیان شده در بالا، مرحله یراق بندی آغاز می شود و به این صورت است که شابلون ها را در محل مذکور قرارداده و بوسیله مته سوراخ کاری خواهند شد. در این فرایند لولاها و یراق آلات و همچنین دستگیره روی کار سوار خواهند شد.

 سوراخکاری با استفاده از شابلون لولای پنجره دوجداره

 

پیچ کردن لولا به درب و پنجره یو پی وی سی

 

پیچ کردن یراق آلات دوحالته به درب و پنجره یو پی وی سی

 

سوراخکاری با استفاده از شابلون لولا بر روی پروفیل UPVC

 

پیج کردن لولا بر روی درب و پنجره یو پی وی سی

 

بخش آخر روند تولید، مربوط به جایگذاری شیشه دوجداره بر روی درب و پنجره یو پی وی سی است. ابتدا  با استفاده از قطعات پلاستیکی محل قرارگیری شیشه دوجداره را رگلاژ می کنیم. سپس شیشه را قرار داده و زوار های UPVC را بر روی درب و پنجره قرار می دهیم تا ایستادگی شیشه دوجداره ثابت شود.

رگلاژ کردن شیشه دوجداره

 

جایگذاری شیشه دوجداره در درب و پنجره یو پی وی سی

 

آرشاوین، آسایش زندگی نوین

تولید کننده درب و پنجره UPVC

 

 

محصولات درب و پنجره upvc

تماس با تولید کننده درب و پنجره دو جداره

 

دفتر مرکزی :  88783029    88783044

                            88783117

مدیرفروش: مهندس مجیدی  9533 280 0912

مدیریت کارخانه: مهندس الهیارزاده

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید