شرکت آرشاوین تولید کننده انواع درب و پنجره upvc دو جداره با استفاده از پروفیل وین تک آماده ارائه خدمات میباشد

مهمترین نقش درب و پنجره UPVC در ساختمان عایق بندی در برابر سرما و گرما و همچنین آلودگی های صوتی می باشد. با این حال در برخی از موارد به علت نصب نادرست پنجره UPVC دوجداره و یا سهل انگاری پرسنل نصب در هنگام رگلاژ درب و پنجره دوجداره مشکلاتی بوجود می آید که این مشکلات عملکرد مناسب درب و پنجره دوجداره را مورد ایراد قرار می دهد. از جمله این مشکلات می توان به ورود سرما از اطراف لنگه های بازشو پنجره دوجداره، مشکلاتی در عمل باز و بست درب و پنجره UPVC، باز نشدن دستگیره ، عدم عملکرد صحیح یراق آلات و مشکلاتی در تغییر حالتهای بازشو به یکدیگر(تغییر حالته تک حالته به دو حالته) اشاره کرد. با استفاده از رگلاژ مناسب درب و پنجره دوجداره UPVC ، می توان تا 90 درصد این مشکلات را حل کرد. در زیر نحوه رگلاژ مناسب لولای 3D را بیان خواهیم کرد تا با آن آشنا شوید.

لولای 3D - درب و پنجره UPVC

 

ابتدا درب یا پنجره دوجداره را باز کرده سپس با استفاده از آچار آلن روکش لولا را فشار داده تا کاور آزاد شده و کنار رود.

آزاد کردن کاور - درب و پنجره UPVCکاور لولای 3D - درب و پنجره UPVCباز شدن لولای 3D - درب و پنجره UPVC

 

برای جابجا کردن درب و پنجره دوجداره UPVC به سمت چپ و راست (رگلاژ افقی) همانطور که در شکل نشان داده شده است از پیچ رگلاژی که بصورت افقی می باشد باید استفاده کرد که برای باز وبسته کردن پیچ مذکور، آلن 5 میلیمتری مورد نیاز است. با چرخاندن این پیچ به سمت چپ و راست درب یا پنجره دوجداره بصورت افقی جابجا می شود.

رگلاژ لولای 3D  درب و پنجره UPVC

 

پیچ را تا زمانی جابجا می کنیم که مماس بودن درب و پنجره در حالت افقی بدون ایراد باشد.

 رگلاژ لولای 3D درب و پنجره UPVC

برای رگلاژ درب و پنجره دوجداره UPVC بصورت عمودی از پیچ رگلاژی که بصورت عمودی بر روی لولای 3D می  باشد استفاده می کنیم. بدین صورت که ابتدا درپوش را باز می کنیم.

رگلاژ عمودی لولای 3D درب و پنجره UPVC

 

سپس با استفاده از آلن 4 میلیمتری می توان درب یا پنجره را در حالت عمودی جابجا کرد. با چرخاندن پیچ در جهت ساعتگرد لولا به سمت بالا و بطور عکس در جهت پادساعتگرد به سمت پایین حرکت می کند و سپس با استفاده از رگلاژ افقی چپ و راست بودن آنرا بررسی می کنیم تا به حالت مناسب(باز و بسته شدن صحیح و بدون ایراد درب و پنجره) برسیم. این مراحل را تا رسیدن به حالت مناسب بازشو درب و پنجره دوجداره ادامه می دهیم.

رگلاژ عمودی لولای 3D درب و پنجره دوجداره

 

در شکل زیر میزان رگلاژ لولا را نشان می دهد.

تلرانس رگلاژ درب و پنجره UPVC

 

 

 

 

 

New layer...

محصولات درب و پنجره upvc

تماس با تولید کننده درب و پنجره دو جداره

 

دفتر مرکزی :  88783029    88783044

                            88783117

مدیرفروش: مهندس مجیدی  9533 280 0912

مدیریت کارخانه: مهندس الهیارزاده

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید