شرکت آرشاوین تولید کننده انواع درب و پنجره upvc دو جداره با استفاده از پروفیل وین تک آماده ارائه خدمات میباشد

 اندازه گیری و طراحی درب و پنجره UPVC

 

برای اندازه گیری و طراحی یک درب و پنجره دوجداره مناسب نیاز به افرادی با تجارب و دقت بالا می باشد تا بتوان محصولی فراتر از نیاز مشتریان  را عرضه کرد. پرسنل اندازه گیری و طراحی، درب و پنجره دوجداره را از حیث ابعادی، حالت های بازشو، هماهنگی پروفیل و طرح پنجره دوجداره با نمای ساختمان و دیگر پنجره ها، هماهنگی رنگ شیشه دوجداره یا سه جداره با رنگ دیگر شیشه ها و میزان عبور نور از آن و میزان آلودگی صوتی بررسی می کنند تا این امکان را به مشتری دهند که محصولی با مشخصه های درخواستی خود داشته باشند.

مشتریان ما خواهان بهترین و مناسب ترین محصول درب و پنجره دوجداره هستند و از آنجاکه اعتماد و رضایت آنها سرمایه ماست، تلاش می کنیم تا با استفاده از راهنمایی هایی درخور، نیازهای آنها را برطرف کنیم.

 

دقت در اندازه گیری

خطا در اندازه گیری موجب عدم تطابق ابعاد درب و پنجره UPVC تولیدی با ابعاد قاب پنجره و عدم نصب در زمان درخواستی می شود. برای جلوگیری از این قبیل اشتباهات فرم های خامی تهیه شده که ستون های عرض و ارتفاع در آن مشخص شده و هرکدام دارای سه جای خالی می باشند. بطور مثال پرسنل اندازه گیری عرض را سه بار(با توجه به بزرگ یا کوچک بودن درب و پنجره دوجداره) در قسمت چپ، وسط و راست اندازه گیری کرده و هرسه عدد را یادداشت می کند و با درنظر گرفتن میزان تلرانس، یکی از اندازه ها را انتخاب می کند.

اندازه گیری درب و پنجره upvc

 

دقت در طراحی

طرح پنجره و حالت های بازشو درب و پنجره دوجداره با توجه به سقف های کاذب و گچ بری های خاص معماری داخلی ساختمان ها، محل نصب پرده و میل پرده ها، مکان قرارگیری درب و پنجره UPVC(آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی، سرویس بهداشتی، ایوان) و از همه مهمتر استانداردهای ابعادی ساخت درب و پنجره دوجداره UPVC پیشنهاد داده می شود. بعنوان مثال در ساختما نهایی که سقف کاذب و یا گچ بری تا پایین تر از ارتفاع پنجره UPVC ساخته می شوند، موجب تداخل لنگه بازشو با سقف می شود. در این حالت با استفاده از کتیبه در طراحی(کتیبه لنگه اقفی ثابت می باشد ) این مساله کاملا حل می شود. همچنین در حالتهایی که پرده ها ثابت است با استفاده از یراق آلات و حالت بازشو دوحالته، می توان تبادل جریان هوا را بدون کنار زدن پرده ها را دارا بود.

استفاده از کتیبه در درب و پنجره دوجدارهطراحی شکل پنجره دوجداره

 

 

 

 

 

محصولات درب و پنجره upvc

تماس با تولید کننده درب و پنجره دو جداره

 

دفتر مرکزی :  88783029    88783044

                            88783117

مدیرفروش: مهندس مجیدی  9533 280 0912

مدیریت کارخانه: مهندس الهیارزاده

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید