شرکت آرشاوین تولید کننده انواع درب و پنجره upvc دو جداره با استفاده از پروفیل وین تک آماده ارائه خدمات میباشد

غیر از پروفیل های اصلی پنجره دوجداره وینتک فریم، ساش (لنگه) ومولیون (تقسیم کننده پنجره) پروفیل های دیگری هم مورد استفاده قرار می گیرد که کامل کننده کارکرد و حالت نصب درب و پنجره UPVC می باشد. در ذیل برخی از این پروفیل های وینتک را مورد بررسی قرار میدهیم:

زوار پنجره

هنگام نصب، بعد از قراردهی شیشه بر روی پروفیل UPVC وینتک، زوار بر روی پروفیل قرار می گیرد و شیشه را با کمی فشار در جای خود ثابت نگه می دارد (در تصویر محل قرار گیری زوار بر روی پروفیل مشخص شده است). زوار براساس سه دسته تقسیم بندی می شود:

زوار پنجره دوجداره

.

محل قرارگیری زوار بر روی پنجره وین تک

حالت سطح مقطع : حالت سطح مقطع پروفیل زوار می تواند به دو صورت ساده یا دکوراتیو باشد که در تصویر بصورت انحنای قسمت فوقانی مشخص است. ساده و دکوراتیو بودن تنها در زوار های دوجداره اعمال گردیده است.
چند جداره ای: زوار براساس ضخامت کل و یا چند جداره بودن پنجره وینتک نیز تقسیم بندی می شود که بصورت زوار تک جداره، زوار دوجداره 20 میلی مترو 24 میلی متر و زوار سه جداره نامیده می شود.
رنگ پروفیل: زوار وین تک نیز همانند پروفیل بصورت لمینت نیز تولید می گردد که موجب افزایش قیمت پنجره دوجداره خواهد شد و در سه رنگ بلوطی تیره، روشن و کاکائو براون موجود می باشد.

 

 

 

 

 

پروفیل پنل

در مواردی که احتمال شکستن شیشه دوجداره در پنجره دوجداره، زیاد باشد از پنل UPVC استفاده می گردد. پنل وینتک از جنس خود UPVC  و بصورت دوجداره با ضخامت 20 میلیمتر تولید می شود که عایق خوبی در برابر گردوخاک، سروصدا و جریان هوا می باشد. بدلیل همخوانی رنگ پنل با درب و پنجره UPVC این محصول در رنگ های بلوطی تیره – روشن و کاکائو براون نیز عرضه می گردد.

پنل پنجره دوجداره

 

 

پروفیل اتصال دهنده یا کوپلینگپروفیل کوپلینگ وین تک

پروفیل کوپلینگ پنجره وین تک برای اتصال پنجره دوجداره و یا پارتیشن کابرد دارد. این محصول در سه قالب عرضه می گردد که ما بین دو پروفیل فریم قرار می گیرد و آنها را به هم متصل می کند. هر کدام از پروفیل ها کاربرد متفاوتی دارند بطور مثال یکی از این پروفیل ها دارای عرض زیادی نسبت به دیگر پروفیل های کوپلینگ وین تک دارد.عمده کاربرد پروفیل کوپلینگ در پارتیشن بندی فضا و یا پنجره هایی با ابعاد بزرگ oversize که نیازمند ساخت چند قسمتی است استفاده می گردد.

 .

 .

 .

 .

در شکل زیرمحل قرارگیری این پروفیل مشخص است.

کوپلینگ و اتصال دهنده پروفیل

 

همانند شکل پنجره زیر، که ابعاد 5 متری آن برای سهولت بیشتر در حمل و نقل به ابعاد 2.5 متری تبدیل شده است، قسمت زرد مشخص شده محل قرار گیری کوپلینگ است. البته لازم بذکر است در صورتی که مشتری ساختار یکپارچگی ابعاد باشد بصورت یک تکه ساخته خواهد شد. در انتهای کار وجود یا عدم وجود کوپلینگ در شکل ظاهری یا عایق بندی درب و پنجره UPVC تاثیر گذار نمی باشد.

 پنجره 5 متری

 

 

 

 

 

محصولات درب و پنجره upvc

تماس با تولید کننده درب و پنجره دو جداره

 

دفتر مرکزی :  88783029    88783044

                            88783117

مدیرفروش: مهندس مجیدی  9533 280 0912

مدیریت کارخانه: مهندس الهیارزاده

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید