شرکت آرشاوین تولید کننده انواع درب و پنجره upvc دو جداره با استفاده از پروفیل وین تک آماده ارائه خدمات میباشد

در انواع حالات بازشو درب و پنجره دوجداره، پنجره کشویی از محبوبترین و بهینه ترین حالتهای بازشو پنجره دوجداره UPVC می باشد. با این حال میزان عایق بندی این نوع پنجره دوجداره در برابر آلودگی های صوتی و گردوغبار کمتر از سایر حالت های بازشو پنجره دوجداره(تک حالته، دوحالته، آکاردئونی، پنجره upvc محوری و فولکس واگنی) می باشد. شرکت وینتک برای افزایش میزان عایق بندی و افزایش کارایی این محصول در درب و پنجره دوجداره وینتک از دو نوع پروفیل کشویی استفاده می کند.

درب و پنجره کشویی دوجداره وینتک

 

پروفیل کشویی شرکت وینتک با نام سری W260 شناخته می شود  و همانند دیگر محصولات وینتک به رنگ سفید با شفافیت بالا با استفاده از بهترین مواد اولیه UPVC اروپایی تولید شده است. در این سری کشویی درب و پنجره دو جداره UPVC، دو مدل تک ریل(مونو ریل) و جفت ریل وجود دارد که به شرح خصوصیات این دو می پردازیم:

 

پنجره دوجداره کشویی جفت ریل وینتک

استفاده از دو ریل کشویی در درب و پنجره دوجداره جفت ریل وینتک موجب کاهش میزان عایق بندی این مدل پنجره دو جداره UPVC شده است، لازم بذکر است با این حال میزان عایق بندی آن نسبت به پنجره های قدیمی(چوبی و آهنی) بسیار بیشتر و محسوس می باشد ودلیل برعدم تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره کشویی نمی شود. از جمله مشخصه های این سری پروفیل وینتک، 3 محفظه بودن و عرض7 سانتی آن می باشد که زیبایی خاصی به پنجره دوجداره می بخشد. در شکل زیر برش مقطعی پنجره دو جداره کشویی وینتک را مشاهده می کنید.

پنجره دوجداره وینتک - پنجره UPVC کشویی جفت ریل

 

پنجره دوجداره کشویی تک ریل وینتک

این نوع پنجره دوجداره وینتک، متناسب با اقلیم های مختلف آب وهوایی طراحی شده است و دارای استاندارد های روز دنیا از قبیل RAL GZ 716/1، BS EN 12608، DIN EN12608 و EN12608 می باشد. در طراحی پنجره دو جداره کشویی تک ریل به جای بکاربردن دو ریل مجزا، از یک ریل به همراه یک لنگه ثابت استفاده شده است که موجب افزایش میزان عایق بندی دربرابر حرارت و برودت، آلودگی های صوتی و گردوغبار می شود. همچنین می توان از شیشه سه جداره نیز در این پنجره دوجداره وینتک استفاده کرد. در زیر تصویری از برش پنجره دوجداره تک ریل وینتک را مشاهده می کنید.

پنجره دو جداره وینتک - کشویی تک ریل 

 

 

 

 

 

 

محصولات درب و پنجره upvc

تماس با تولید کننده درب و پنجره دو جداره

 

دفتر مرکزی :  88783029    88783044

                            88783117

مدیرفروش: مهندس مجیدی  9533 280 0912

مدیریت کارخانه: مهندس الهیارزاده

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید