شرکت آرشاوین تولید کننده انواع درب و پنجره upvc دو جداره با استفاده از پروفیل وین تک آماده ارائه خدمات میباشد

 امید مسیر ما و پیروزی تقدیر ماست

ویستابست بعنوان یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی براساس استانداردهای بین المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور، در سال 1386 فعالیت خود را در این زمینه( پروفیل درب و پنجره ویستابست) آغاز کرد و تنها با طی 3 سال به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پروفیل UPVC تبدیل شد.

ویستابست در گام نخست با تجهیز کارخانه ماشین آلات تولیدی دو کمپانی عظیم کراس مافای آلمان و گراینر اتریش، پروسه تولید خود را با ظرفیت 10هزار تن در قالب تولید پروفیل ویستابست سایز 60 میلی متر 3 محفظه با رعایت استاندارد رال آلمان(RAL GZ716/1) و استاندارد اتحادیه اروپا آغاز نمود. تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره ویستابست، فعالیت تخصصی و اصلی شرکت می باشد که در حال حاضر نیاز بازار داخلی در سطح تمامی استانها را با دارا بودن کارخانه ای با 40 خط تولید برآورده می نماید.

 

درب و پنجره ویستابست

 

ویستا بست به منظور افزایش توان و دانش فنی متخصصین وهمچنین بالا بردن تست کیفی آزمون های پروفیل ویستابست موفق به کسب استاندارد تایید صلاحیت آزمایشگاه ها(آکرودیته) مطابق با استاندارد ISO/IEC17025 شده است که براین اساس کلیه آزمون های انجام شده توسط ویستابست مورد تایید کلیه اداره های استاندارد و تایید صلاحیت ایران، اداره گمرکات کشوری و نیز مراکز آموزشی تحقیقاتی ساختمان می باشد و نیاز به اخذ تاییدیه از دیگر آزمایشگاه ندارد. استاندارد فوق بعنوان برگ موفقیتی از ویستابست در کارنامه فعالیت شرکت فوق ثبت گردیده است.

 

تاییدیه صلاحیت ویستابست

 

از دیگر موفقیت های ویستابست در راستای کیفیت پروفیل درب و پنجره ویستابست، می توان به دریافت گواهینامه کیفیت در مارس 2010 از موسسه رال آلمان که یکی از استانداردهای مطرح دنیا در زمینه کنترل کیفیت می باشد و همچنین دریافت تاییدیه کیفیت از موسسه SKZ بعنوان ممیز کیفیت پروفیل ویستابست، اشاره کرد که در مارس 2010به این شرکت اعطاء گردید.

با افزایش روز افزون نیاز بازار ساختمان به درب و پنجره دوجداره، ویستا بست خط تولید خود را از منظر تنوع محصولات گسترش و  تنوع پروفیل ویستابست را به 36 قالب در انواع 3محفظه ای، 5محفظه ای و کشویی در 5 رنگ لمینت و سفید رسانید. که در حال حاضر با ظرفیت تولید سالانه 17000 تن محصولات خود را در بازارهای داخلی  عرضه می نماید.

 

vistabest-36-profile

 

ویستا بست در راستای نیاز بازار ساختمان و کاهش اتلاف انرژی در بناها  و نیز هماهنگ با ارتقاء کیفی پروفیل ویستابست، برنامه توسعه خود را با هدف افزایش تولید و مشتری مداری در دست اقدام دارد که با این برنامه ظرفیت تولید سالانه 4 برابر خواهد گردید.

 

 

 

باتمام توان خود می کوشیم

     تا در هموار نمودن مسیر توسعه

  صنعت کشورمان، سهیم باشیم.

                                             ویستابست

محصولات درب و پنجره upvc

تماس با تولید کننده درب و پنجره دو جداره

 

دفتر مرکزی :  88783029    88783044

                            88783117

مدیرفروش: مهندس مجیدی  9533 280 0912

مدیریت کارخانه: مهندس الهیارزاده

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید