شرکت آرشاوین تولید کننده انواع درب و پنجره upvc دو جداره با استفاده از پروفیل وین تک آماده ارائه خدمات میباشد

فیرات در سال 1972 در زمینه تولید مصالح پلاستیکی صنعت (پروفیل درب و پنجره دوجداره فیرات Firat، وین هاوس Winhouse، گدیزپن Gedizpen ،لاستیک درزگیر پنجره دو جداره EPDM، گالوانیزه پنجره UPVC، لوله های بهداشتی، سیستم کرکره درب و پنجره دوجداره، ورق PP و PE، سیستم های لوله زهکشی، سیستم های آبیاری قطره ای، لوله های محافظ کابل های ارتباطی) با در نظر گرفتن تولید با حداکثر کیفیت و تنوع بالای محصول تاسیس شد و توانست عهده دار بخش عظیمی از صادرات ترکیه شود و همچنین بعنوان پیشرو در این صنعت The export leader of sector و جزء پنج کارخانه برتر در زمینه تولید محصولات متنوع در اروپا شناخته شده است.

کارخانه تولید پروفیل فیرات

 

تنوع محصولات فیرات بالغ بر 5000 نوع و براساس تولید یکپارچه انجام می شود. در این مجموعه تولید محصولات بر پایه هدف قراردادن بخش های مختلف از جمله صنعت ساختمان، کشاورزی، خودرو، پزشکی، لوازم خانگی(مبتنی بر پلاستیک) می باشد و تمامی قطعات مورد نیاز برای تکمیل یک محصول (بطور مثال پنجره دو جداره که شامل پروفیل فیرات، یراق آلات، شیشه دو جداره، پیچ مخصوص، لاستیک درزبندی EPDM) بدون وابستگی به سایر کارخانه ها در کارخانه فیرات تولید می شود.

 

خط تولید پروفیل فیرات

فرایند کنترل کیفیت در فیرات در سه فاز کنترل کیفیت ورودی، فرایند و محصول نهایی انجام می شود:

  • تمامی مواد خام ورودی در خط تولید کنترل کیفی می شود.
  • کنترل کیفی فرایند در تمامی خطوط تولید با استفاده از نمونه برداری اجرا می شود. نمونه ها در مدت زمانی کوتاه در آزمایشگاه های فیرات بر اساس استاندارد ملی TSE و استانداردهای بین المللی DVGW، SKZ، ASTM، ISo بررسی می شود و محصولات فیرات بویژه پروفیل درب و پنجره فیرات تمامی استانداردهای یک پروفیل آلمانی را دارا می باشد.
  • محصول نهایی در انتهای خط تولید قبل از حک کردن اطلاعات تولید، کنترل کیفی می شود و بطور اتوماتیک بسته بندی می شود.

تست کنترل کیفیت فیرات

 

 

 

 

محصولات درب و پنجره upvc

تماس با تولید کننده درب و پنجره دو جداره

 

دفتر مرکزی :  88783029    88783044

                            88783117

مدیرفروش: مهندس مجیدی  9533 280 0912

مدیریت کارخانه: مهندس الهیارزاده

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید