شرکت آرشاوین تولید کننده انواع درب و پنجره upvc دو جداره با استفاده از پروفیل وین تک آماده ارائه خدمات میباشد

آلوپلاست

 

آلوپلاست با مالکیت خانوادگی در سال 1982 در شهر اتلینگن آلمان تاسیس شد. آلوپلاست با بیش از 30 سال سابقه در امر تولید پروفیل آلمانی و درب و پنجره دوجداره آلمانی یکی از پیشگامان تکنولوژی در این عرصه می باشد. اعتبار، کیفیت سازگار و نوآوری از نکات نیل به موفقیت این شرکت در تولید درب و پنجره آلمانی است. پروفیل آلوپلاست با شعار کیفیت الویت ماست -  در تمامی زیر فرایندها، موفق به اخذ گواهینامه های زیر می باشد.


استاندارد های پنجره دوجداره آلمانی آلوپلاست

استاندارد پنجره آلمانی ✔ استاندارد Ral براساس معیار و شرایط  کیفی معین صادر شده و بطور منظم تحت نظارت موسسات و آزمایشگاه های مستقل مانند SKZ, Süddeutsches Kunststoff-Zentrum and IFT, Institut für Fenstertechnik  قرار می گیرد. درب و پنجره UPVC آلوپلاست دارای نشان استاندارد Ral  بوده و بطور مستمر شرایط کیفی محصولات بررسی می گردد.

 

استاندارد CE پنجره آلمانی✔ استاندارد CE نشان دهنده انطباق محصولات براساس دستورالعمل ها و استانداردهای اروپایی بوده و توسط کمیته استاندراد سازی CEN صادر می شود. پنجره دوجداره آلمانی آلوپلاست کلیه شرایط استاندارد CE را برآورد و بصورت منظم توسط موسسه IFT مورد بازرسی قرار می گیرد.

 

 

نشان تاییداستاندارد بریتانیا پنجره آلمانی✔ گواهینامه ISO-9001 بیانگر مدیریت کیفیت جامع و بهبود مستمر شرایط تولید است که تحت نظارت موسسه استاندارد بریتانیا قراردارد. پروفیل آلمانی آلوپلاست به مدت 20 سال مورد تایید شرکت ISO می باشد.

 

 
SKZگواهینامه SKZ  از بزرگترین موسسات معتبر و تایید شده در اروپا برای نظارت بر تضمین کیفیت بیش از 900 محصولات برای400  شرکت است.

 

 


پنجره آلمانی آلوپلاست با خصوصیات ویژه  خود، بیشترین سهم بازار درب و پنجره دوجداره اروپا را در اختیار دارد. از جمله خصوصیات آلوپلاست می توان سطح کیفی بالا، تکنولوژی روز دنیا، خلاقیت و نوآوری در بهینه سازی محصول را می توان نام برد.
برای استفاده بهینه از فضای دسترس، پنجره آلمانی آلوپلاست بیشترین تنوع پروفیل را به مشتریان خود عرضه می کند. از جمله پنجره آلمانی و یا پروفیل آلوپلاست می توان پنجره IDEA 4000 و Multi Sliding را نام برد. برای اطلاعات بیشتر بر روی محصولات آلوپلاست زیر کلیک کنید:


پروفیل آلمانی - پنجره آلوپلاست کشویی چندریل پروفیل آلمانی - پنجره آلوپلاست ایده آل 4000

 

 

 

محصولات درب و پنجره upvc

تماس با تولید کننده درب و پنجره دو جداره

 

دفتر مرکزی :  88783029    88783044

                            88783117

مدیرفروش: مهندس مجیدی  9533 280 0912

مدیریت کارخانه: مهندس الهیارزاده

 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید